Anketler kolay - uzman sizsiniz

Aşağıdaki cihazlardan hangilerine sahipsiniz? (Hanenize uyanların tümünü işaretleyin)

Bu türden anket soruları hangi teknolojinin en popüler olduğunu ve insanların bunlardan kaçına sahip olduğunu öğrenmede büyük öneme sahiptir. Bu sorular en yaygın hangi cihazların kullanıldığını öğrenmek isteyen müşterilere yardımcı olmanın yanı sıra, kaç kişinin çevrimiçi tarama yaptığını belirlemek için de yararlı olabilir. Yeni teknoloji geliştirmeye yardımcı olabilir, mobil dostu içeriği teşvik edebilir, hatta harika yeni aksesuarların tasarımına yol açabilir.

Bir günde e-postanızı ortalama kaç kez kontrol ediyorsunuz?

Bu, basit bir çevrimiçi kamuoyu yoklaması sorusu gibi görünebilir, oysa teknoloji geliştikçe, yoldayken daha fazla e-postaya ve uygulamaya erişiriz. Yapılan son araştırmalar sabah uyanır uyanmaz çoğu Türkiye yetişkinin önce telefonlarında e-postalarını kontrol ettiklerini göstermektedir; bu bulgu farklı yaş gruplarının davranışlarına yönelik bir içgörü sağlamakla kalmaz, arama motorları üzerinden reklam yapmak, e-postayla özel teklifler göndermek, İnternet postası işlevselliğini geliştirmek ya da ağ kapsama alanını genişletmek isteyen şirketler için de yararlı olur.

Kaç çocuğunuz var?

Anketlerimiz boş zamanınızı nasıl geçireceğiniz, muhtemelen hangi etkinliklere gideceğiniz ya da nerede alışveriş yapacağınız hakkında daha iyi fikir verebilecek böylesi sorular içerir. Bu, herhangi bir kişisel bilgi ifşa etmeyecek, ancak belirli bir anket için ideal özelliklere sahip olduğunuzu doğrulayacak hızlı ve basit bir çevrimiçi anket sorusudur. Çocuğunuz yoksa, "Çocuğum yok" seçeneği her zaman bulunacaktır.