FikirPazarı'ndan en iyi şekilde yararlanmak için en güzel ipuçları

Doğru anketlere davet edilin

Doğru anketlere davet edilin

Kaydolduğunuz zaman, sizinle en ilgili çevrimiçi anketler göndermemizi sağlayacak bazı soruları (örneğin yaşınız, cinsiyetiniz ve yaşadığınız bölge) yanıtlamanızı isteriz.

Bu sorulardan bazılarının katıldığınız çevrimiçi anketlerin başında da sorulduğunu göreceksiniz. Bunun nedeni, kişisel bilgilerinizin FikirPazarı tarafından müşterilerle paylaşılmamasıdır; bu yüzden, bu soruları birkaç kere cevaplamanız istenebilir. Aynı zamanda da çevrimiçi kamuoyu yoklamalarında paylaştığınız bilgilerin mümkün olduğunca güncel olmasını sağlar; bu nedenle bu soruları yanıtlamada gösterdiğiniz sabır için teşekkür ederiz.

Daha fazla anket doldurma şansınızı artırın

Daha fazla anket doldurma şansınızı artırın

Elimizde bulunan çevrimiçi anketler müşterilerimizin hangi sorular için fikirlerinize ihtiyaç duyduğuna bağlı olup her hafta, hatta her gün farklılık gösterebilir. Pazar araştırmacıları genellikle çok belirli bir grup insanın, örneğin, belli bir ürünün kullanıcılarının, belli bir yaş grubunun üyelerinin ya da belli bir posta kodu aralığında oturanların görüşlerini öğrenmek ister.

İlk kayıt anketinde bize mümkün olduğunca çok bilgi vermeniz ve Hesap bilgilerinizin güncel olmasını sağlamanız bu nedenle önemlidir. Hesap bilgilerinizi altı ayda bir ya da hanenizde önemli bir değişiklikten sonra güncellemenizi tavsiye ederiz.

Take online surveys on the go

Yoldayken çevrimiçi anketler doldurun

Gelecek mobilde! FikirPazarı evde ya da yoldayken anketleri tablet, telefon ya da dizüstü bilgisayar gibi mobil cihazlarınızda doldurmanıza imkan verir. İşe giderken trende anketlerimize katıldığınızı ve daha büroya gitmeden çevrimiçi para kazandığınızı düşünebiliyor musunuz?

We are speaking to our clients in market research on a daily basis to encourage them to create online surveys that will work equally as well on a desktop computer as on an iPhone, iPad or Android device. More and more surveys fulfill this requirement - and soon this will be the case for almost all of them! In the meantime our software will recognize when you are on a mobile device and will make sure you only get online survey offers that are optimized for your tablet or phone.

Android cihazlarda da aynı kolaylıkla tamamlanacak çevrimiçi anketler hazırlamaya teşvik ediyoruz. Giderek daha çok anket bu gerekliliğe uyacak, kısa sürede hemen hepsi bu özelliğe sahip olacaktır! Bu arada yazılımımız bir mobil cihazla çalışmakta olduğunuzu algılayacak ve size sadece tablet veya telefonunuza göre optimize edilmiş çevrimiçi anketler gönderilmesini sağlayacaktır.

Bilgileriniz güvende ve emniyettedir

Çevrimiçi anketlerimiz aracılığıyla bilgilerinizi verip fikirlerinizi paylaştığınızda, bize emanet ettiğiniz bilgilerin güvenliğiyle ilgili kaygılarınız olabilir. Sizi aşağıdaki altın kuralları her zaman uygulayacağımız konusunda temin ederiz:
1. SSI ve FikirPazarı verdiğiniz bilgileri azami gizlilikle ele alır.
2. Çevrimiçi kamuoyu yoklamaları ve anketlerden edinilen bütün bilgiler sadece araştırma amaçlarıyla kullanılır.
3. Size asla mal veya hizmet reklamı, promosyonu ya da pazarlaması yapmayız.

Daha fazla bilgi için lütfen Gizlilik Politikamızı gözden geçirin. Aynı zamanda birkaç faydalı SSS derledik. Hala sorularınız varsa lütfen SSS sayfamızdaki iletişim formuyla irtibata geçin! FAQs