FikirPazarı: dünyamızda bir fark yaratmak

Çevrimiçi anketlerimize katıldığınız zaman, ödüllendirilen sadece siz olmazsınız. FikirPazarı özgünlüğünün bir bölümünü tamamladığınız her çevrimiçi anketten sonra hayır kurumlarına bağış yapmamıza borçludur. Tamamıyla ücretsizdir ve sizin için bir maliyet oluşturmaz - sizin adınıza hangi hayır kurumuna bağış yapacağımıza karar verebilirsiniz. Güzel bir amacı desteklerken çevrimiçi ödüller kazanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

FikirPazarı ile işbirliği yapan üç hayır kurumu CONCERN Worldwide, World Land Trust (WLT) ve World Animal Protection (WAP) kuruluşlarıdır. Bu değerli amaçların her biri faaliyetlerini sürdürmek için hayırsever bağışlara güvenir. FikirPazarı her ücretli anketten sonra sizin adınıza bir bağışta bulunacak ve tamamladığınız her çevrimiçi anketten sonra bağışınızın nereye yapılmasını istediğinizi soracaktır. Her hayır kurumu hakkında daha fazla bilgi için lütfen aşağıdakilere göz atın.

CONCERN Worldwide

CONCERN Worldwide

CONCERN Worldwide, yoksulluğun yaşanmadığı bir dünya için çalışma amacına bağlıdır. Dünyanın en yoksul bazı insanlarına yardım eder, krizdeki toplumları destekleyip bir fark yaratmak üzere pratik çözümler önerme yoluyla açlık sorununa eğilmeyi ve hayatları değiştirmeyi amaçlar. CONCERN eğitim programları sunar, doğal afetlerde yardım sağlar, yetersiz beslenme ve hastalıkların yayılmasıyla mücadele için gıda ve ilaç temin eder ve daha iyi bir geleceğe yönelik kendi kendine sürdürülebilirliği teşvik için geçimi destekler.

CONCERN faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi için: https://www.concern.net/

World Land Trust

World Land Trust

World Land Trust (WLT), dünya genelinde tehdit altındaki doğal ortamları kurtarıp korumayı amaçlayan uluslararası bir koruma kuruluşudur. Misyonu koruma alanları oluşturmak, biyoçeşitliliği muhafaza etmek ve tehdit altındaki türleri koruyacak doğal ekosistemler yönetmektir. Yerel toplumlarla ortaklıklar oluşturur ve doğal dünyamızı korumanın önemi hakkında küresel farkındalığı eğitim yoluyla geliştirir.

World Land Trust ve faaliyetleri hakkında daha fazla bilgi için: http://www.worldlandtrust.org/