Sorunuza bir yanıt bulmakta güçlük mü çekiyorsunuz?

Bir Soru Gönder

SSS

En sık sorulan sorularınıza yanıt vermek için elimizden geleni yaptık. Lütfen yanıtı görmek için aşağıdaki soruların üzerine tıklayın.

FikirPazarı hakkındaki sorular

Çok kolaydır. Oturum açma sayfamızda bilgilerinizi doldurmanız yeterlidir. Üyeliğinizi onaylayabilmeniz için, size bir başvuru formu bağlantısı göndereceğiz. 16 yaşında veya daha küçükseniz, sizin adınıza başvurup üye olmasını anne-babanızdan veya vasinizden isteyin. Onlar aracılığıyla anketlere katılabilirsiniz.

Hayır, ne yazık ki bu çevrimiçi panele üyelik, yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sakinlerine açıktır.
Panele katılma masrafı yoktur ve istediğiniz zaman çıkabilirsiniz. Ancak, anketlere katılma daveti almak için bir e-posta adresine ihtiyacınız olacaktır ve çevrimiçi anketlerimizi doldurmak için internete erişiminiz olması gerekmektedir.
FikirPazarı tarafından için size bir hoş geldin mesajı göndereceğiz ve siz de anketlere katılmak için e-posta davetleri almaya başlayacaksınız. E-postalar, katılmak için ihtiyaç duyduğunuz tüm bilgileri içerecektir. Anketi doldurduğunuzda, puan kazanma fırsatınız olacak ve üç ayda bir düzenlenen bir ödül çekilişine sokulacaksınız.

Anketler hakkındaki sorular

Anketler; şirketler, yönetimler, kamu makamları ve benzer kuruluşlar tarafından ürün ve hizmetlerini kullanan insanların görüş ve tutumlarına ilgi duydukları için gerçekleştirilmektedir. Müşterilerinin ve vatandaşlarının nasıl düşündüklerini ne kadar iyi bilirlerse, sundukları ürün ve hizmetleri iyileştirerek uyarlamaları o kadar kolay olmaktadır.
Düzenli olarak anket davetleri gönderiyoruz, ancak kimin davet alacağını veya bir üyenin ne zaman alacağını söyleyemeyiz. Bunun nedeni, her anketin özel olması ve müşterilerin araştırma hedeflerini temel almasıdır. Profilinize bağlı olarak, sizden daha sık veya daha az sıklıkla anket doldurmanızı isteyebiliriz. Bu nedenle, profilinizi mümkün olduğunca güncel tutmanızı rica ediyoruz. Lütfen bazı güvenlik duvarlarının anket davetlerinin iletilmesini önleyebileceğini unutmayın.
Ne yazık ki, bu çevrimiçi anketlere katılmanın başka yolu yoktur. Bunları internet üzerinden doldurmanız gerekir.

Gizlilik hakkındaki sorular

Hayır. Üyelerimizin kişisel bilgilerini satmıyoruz ve size asla bir ürün veya hizmet satmaya çalışmayacağız.
İrtibat bilgileri, FikirPazarı web sitesinin sayfalarının altında bağlantısı bulunan sayfalarının altında bulunan Gizlilik Politikası bağlantısında verilmektedir.
Genel olarak kişisel bilgiler şu amaçlarla kullanılmaktadır: (i) panel üyeliği ve anket katılımı ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmek; (ii) anket fırsatlarını size uygun hâle getirmek; (iii) vergilendirme gereklilikleri de dâhil, ancak bunlarla sınırlı olmaksızın, yasal yükümlülüklere uymak; (iv) teşvik programlarımızı idare etmek, yönetmek ve teşvik isteklerinizi yerine getirmek; (v) ödül çekilişimize girişinizi kolaylaştırmak ve ödül çekilişlerine girişler ile ilgili olarak sizinle iletişime geçmek; ve (vi) kayıtlarımızı güncellemek.

Bir kişinin FikirPazarı üyesi olmaya çalışırken bir yazım hatası yapmış ve kazara sizin e-posta adresinizi göndermiş olması mümkündür. Ayrıca bir kişinin izniniz olmadan e-posta adresinizi kullanmış olması da mümkündür. Katılmak istemiyorsanız, e-postayı ve gönderilecek hatırlatmayı göz ardı edin. Bilgileriniz, üyelerimizin listesine dâhil edilmeyecek ve sizinle yeniden irtibata geçilmeyecektir.

Amerikan Kızılhaçı hakkında sorular

Görüşlerinizi paylaşmak üzere ayırdığınız zaman için her ay Amerikan Kızılhaçı'na 10.000 dolar bağış yapıyoruz.

Anketlere katılmaya devam etmekten başka yapmanız gereken bir şey yok.

Görüşlerinizi paylaşarak dünyadaki sayısız krizden etkilenen insanlara yardım edebilirsiniz.
Hayır. Bu bağış, anket ödüllerinizden ayrıdır ve puan bakiyenizi etkilemeyecektir.

Bu, sizin adınıza yapılan bir bağış olmadığı için tarafınıza bir vergilendirme yapılmaz.

Ödüllerle ilgili sorular

Puanlarınızı kullanmak için hesabınızda oturum açmanız ve Ödüller sayfanıza gitmeniz yeterlidir. Orada ödül seçeneklerimizi bulacaksınız. Her biri hakkındaki ayrıntıları öğrenmek ve seçiminizi yapmak için sadece ilgili sekmeyi tıklamanız gerekir.
Carrefour'da puanlarınızı armağan kuponlarıyla değiştirebilirsiniz