Katılmak için üç basit adımı izleyin ve bir fark yaratmaya başlayın

Hemen uye olun!

BİLGİLERİNİZİ BURAYA GİRİN
Cinsiyet seçin

Ücretli çevrimiçi anketlerde fikirlerinizi paylaşmaya başlamak ve daha iyi ürün ve hizmetler geliştirilmesine katkıda bulunmak için bu basit adımları izleyin:

1
Kaydolun

Yukarıdaki basit formu doldurup "Şimdi kaydol" düğmesine tıklayın. Bir, iki, ÜCRETSİZ demek kadar basit!

2
Doğrulayın

Posta kutunuza gidin ve size gönderdiğimiz e-posta mesajında "Hesabınızı şimdi Etkinleştirin" düğmesine tıklayarak kaydınızı doğrulamak için birkaç soruyu yanıtlayın.

3
Fikrinizi paylaşın!

Tebrikler, Hesabınız oluşturuldu! Hemen çevrimiçi anketleri yanıtlamaya ve ödüller kazanmaya başlayın.

Nasıl iletişim kuruyoruz?

FikirPazarı olarak, insanların kendilerini bir topluluğa ait hissetmelerini istiyoruz. Ne de olsa, söz sahibi olup görüşlerinizin dikkate alınmasını isteyen, aynı fikirdeki insanlardan oluşmuş özgün bir grupsunuz. Bir topluluk olmak, sizinle de iletişime geçeceğimiz anlamına gelir! E-postayla çevrimiçi anketlere katılma davetleri alacaksınız - ancak web sitesinde oturum açarak istediğiniz zaman ücretli anketleri de doldurabilirsiniz.

Sürekli olarak ilginç konulu yeni anketler ekliyoruz! Bizden başka mesajlar da alacaksınız; örneğin, kaydolmanızdan sonra alacağınız ilk mesaj, size Hesabınız hakkında daha fazla bilgi verip değerli tavsiyelerde bulunan bir hoş geldiniz iletisi olacaktır.