FikitPazarı hakkında bilinecek ne varsa, öğrenin

FikirPazarı küresel bir topluluktur

FikirPazarı küresel bir topluluktur

Bir FikirPazarı üyesi olarak Türkiye çapında bir topluluğun dünya genelinde çevrimiçi anketlere katılan bir parçası olacaksınız. Bütün Avrupa'da ve dünyanın her yerinde çok farklı ülkelerden insanların sizin gibi çevrimiçi ücretli anketlere davet edildiği çok sayıda anket paneli bulunmaktadır.

FikirPazarı SSI'nin sahip olduğu bir kuruluştur

FikirPazarı SSI'nin sahip olduğu bir kuruluştur

Survey Sampling International, LLC, çevrimiçi pazar araştırma panellerinin sahibidir. Geçen 30 yıl boyunca, ürün ve hizmetlerin iyileştirilmesi amacıyla ücretli çevrimiçi anketlere katılmayı seçen sizin gibi insanlardan içgörü kazandık. Küçük veya büyük markalar için dünyanın her yerinde çevrimiçi anketler yapmak için pazar araştırma şirketleriyle çalışmanın yanı sıra, her gün kullandığınız ürünlerden bazılarının üreticileri ve güvendiğiniz hizmetlerin sahipleriyle de doğrudan bağlantılıyız.

Bize katılın ve sesinizi duyurun

Bize katılın ve sesinizi duyurun

FikirPazarı topluluğuna katılın ve nerede olduğunuz fark etmeksizin fikirlerinizi çevrimiçi anketlerimizde paylaşın! Bu, bir kazan-kazan durumudur: Siz çevrimiçi soru formlarına katılarak ürünlerini ihtiyaçlarınıza göre biçimlendirmede şirketlere yardım ederken, sadece çevrimiçi anket doldurarak ödüller kazanıyorsunuz. FikirPazarı ise seçili hayır kurumlarına sizin adınıza bağış yapıyor!